7 квітня 2021 року навчальний відділ Волинського національного університету імені Лесі Українки презентував студентам-першокурсникам каталог освітніх програм та вибіркових дисциплін. Презентація відбулася у комп’ютерних авдиторіях Центру інноваційних технологій та комп’ютерного тестування університету і складалася з теоретичної і практичної частин. Для ознайомлення з каталогом були запрошені представники професорсько-викладацького складу та старости студентських академічних груп факультетів.

Любов Заєць та Ірина Марценюк розповіли здобувачам освіти про права та можливості формування їхньої індивідуальної освітньої траєкторії, продемонстрували присутнім наповнення та інформативність каталогу. Одночасно з теоретичною демонстрацією студенти практикували реєстрацію на вивчення вибіркових дисциплін: ознайомлювалися з їхнім переліком у каталозі, використовуючи особисті облікові записи входили в електронний кабінет студента «ПС-Журнал успішності –WEB» та обирали бажані дисципліни для двох наступних півріч, відмічаючи їх у пропонованому переліку. Здійснити реєстрацію на вподобані вибіркові дисципліни студенти університету зможуть у період з 9 по 23 квітня 2021 року.

Від ВНУ